Responsive image


На яких умовах ми надаємо розтермінування нашим клієнтам?


Перший внесок 10%

Не маєте можливості оплатити повну вартість квартири одразу? Ніяких проблем! Наші менеджери радо допоможуть Вам оформити розтермінування і Ви зможете вносити кошти частинами, критично не перенавантажуючи власний бюджет.
    Для Вас ми створили найвигідніші умови розтермінування у Львові! Перший внесок на рівні 10% від загальної вартості житла. Це дозволяє врахувати складні умови сьогодення, коли сплатити одразу повну вартість житла такого рівня є можливість далеко не у кожної української родини. При цьому - ніяких прихованих платежів або додаткових відстотків!
Строк розтермінування

Будівельна компанія ТзОВ "ПЕРСЕНКІВКА" надає своїм клієнтам змогу сплачувати вартість обраного житла частинами, терміном від 2 до 4 років!
    Усвідомлюючи швидкість та ритм сьогоденного життя ми надаємо можливість молодим сім'ям отримати житло вже зараз, тобто саме тоді, коли у ньому є потреба - і вносити залишок коштів поступово. Умови розтермінування дуже гнучкі, адже одним з основних пунктів стратегії нашої компанії є індивідуальна робота з кожним клієнтом. Саме тому Ви зможете зробити умови розтермінування зручними та комфортними для себе.
Щомісячний порядок оплати

За стандартною схемою оплата частинами здійснюється щомісячно, в розмірі 2% від суми залишку. Календарний графік щомісячних внесків Ви отримуєте при оформленні документів у головному офісі ТзОВ "ПЕРСЕНКІВКА" або по запиту через нашу електронну скриньку. При виникненні будь-яких питань просимо Вас зввертатися за контактними телефонами - наші менеджери проконсультують Вас і нададуть всю необхідну інформацію, яка Вас цікавить.